P | Sayer Diederich, Elkhorn South, sr.
P | Sam Wibbels, Hastings, sr.
P | Jonah Reiser, Waverly, sr.
P | Logan Van Treeck, Lincoln Southeast, sr.
P | Alex Wize, Omaha Burke, sr.
C | Drew Wessel, Millard South, jr.
IF | Max Anderson, Millard West, jr.
IF | Cam Frederick, Lincoln Southwest, sr.
IF | Noah Greise, Millard South, jr.
IF | Austin Callahan, Archbishop Bergan, jr.
OF | Cole Evans, Grand Island, sr.
OF | Joe Osborn, Norris, sr.
OF | Tyson Gerdes, Millard South, jr.
UTL | Cooper Prososki, Bennington, sr.
UTL | Brett Meyer, Seward, sr.
UTL | Braden Sellon, Lincoln East, sr.
UTL | Noah Olson, Omaha Burke, sr.
UTL | Mike Boeve, Hastings, jr.
Honorary captain: Max Anderson, Millard West.
P | Caleb Riedel, Millard West, sr.
P | Jayden Payne, Millard South, jr.
P | Colton Smith, Bennington, jr.
P | Quinn Mason, Gretna, sr.
P | Brody Sintek, Archbishop Bergan, jr.
C | Jaxson Simmerman, Seward, jr.
IF | Joel Benes, Norris, jr.
IF | James Valdivia, Elkhorn South, sr.
IF | Karson Hesser, Wahoo/BN/LL, sr.
IF | Trey Frahm, Elkhorn, jr.
OF | Connor Barnett, Papillion-La Vista, sr.
OF | Colby Bliss, Wahoo/LL/BN, sr.
OF | Luke Sartori, Lincoln Southwest, sr.
UTL | Caden Opfer, Gretna, sr.
UTL | Rhett Jordon, Waverly, sr.
UTL | Kyler Randazzo, Elkhorn, so.
UTL | Nolan Brown, Waverly, sr.
UTL | Gavyn Leitschuck, Lincoln North Star, sr.
P | Sayer Diederich, Elkhorn South, sr.
P | Logan Van Treeck, Lincoln Southeast, sr.
P | Alex Wize, Omaha Burke, sr.
P | Caleb Riedel, Millard West, sr.
P | Quinn Mason, Gretna, sr.
C | Drew Wessel, Millard South, jr.
IF | Max Anderson, Millard West, jr.
IF | Cam Frederick, Lincoln Southwest, sr.
IF | Noah Greise, Millard South, jr.
IF | Austin Callahan, Archbishop Bergan, jr.
OF | Cole Evans, Grand Island, sr.
OF | Tyson Gerdes, Millard South, jr.
OF | Connor Barnett, Papillion-La Vista, sr.
UTL | Braden Sellon, Lincoln East, sr.
UTL | Noah Olson, Omaha Burke, sr.
UTL | James Valdivia, Elkhorn South, sr.
UTL | Gavyn Leitschuck, Lincoln North Star, sr.
UTL | Brody Sintek, Archbishop Bergan, jr.
CLASS A
Archbishop Bergan: Dillon Dix, Eli Herink; Bellevue East: Ty Chudomelka; Bellevue West: Eric Anderson, Caleb Lemon, Treyce Machacek, Connor Schneider, Jack Sullivan; Columbus: Brent Beard, Connor Dush, CJ Fleeman, Tyler Palmer; Creighton Prep: Nico Sall, CJ Wolfe; Elkhorn South: Jax Brockett, Drew Reetz; Grand Island: Javier Cruz, Blake Leiting, Riley Krolikowski, Rans Sanders; Gretna:Ben Coldiron, Blake Grimm; Kearney: Noah Carpenter, Mason Casper, Brayden Miller; Lincoln East: Brady Bell, Grant Deisley, Austin Schneider, Logan Walters; Lincoln High: Dylan McNeil; Lincoln Northeast: Erik Hite, Tyler Robertson, Josh Senstock; Lincoln North Star: Aiden Bishop, Michael Bailey, Conner Erikson, Justin Lottman; Lincoln Southwest: Treyton Randall; Millard North:Simon Gradoville, Ryan Mendez, Jack Ricketts, Nathan Vermaas; Millard South: Kutty George, Tre Mungin, Jarrett Novak, TJ Urban; Millard West: Keyton Barnes, Ryan David, Corbin Hawkins; Norfolk: Jaden Driscoll, Dylan Rodgers, Gavin Schultz; Omaha Burke: Tyler Cate, Colin Campin, Aaron Klenda, Cole Werner; Omaha Central:Keean Allen, Adonis Forte, Marcus Rivera, Thomas Sullivan; Omaha North: Houston Foglestrom, Darius Hagen, Nate Schlader; Omaha Northwest: Matthew Brown, Tyler Chavis, Ramon King; Omaha Westside: Tucker Hagan, Cole Payton, Joe Stegman; Papillion-La Vista:Garrett Anglim, Hayden Bahl, Zach Colbert; Papillion-La Vista South: Nate Denne.